Rozmístění pólů 1; levá Napětí 12 Startovací proud 600 Délka 207 Šířka 175 Výška 190 Kapacita 60 Spodní provedení B13 Typ pólu 1 Hmotnost 15 Nová EXIDE Premium Carbon Boost se dobíjí až 1,5krát rychleji, díky technologii unikátních uhlíkových aditiv. Přispívájí k lepší akceptaci nabíjení a výraznému snížení času potřebného k dobíjení baterie. Odolává extrémním teplotám, zvládá intezivní městký provoz. Technologie Exide Carbon Boost: - o 30% vyšší startovací výkon - až 1,5krát... Celý popis
Koupit za 1 895 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
98 %
Exide Premium 12V 60Ah 600A EA601
Doprava:
149 Kč
Skladem
1 895 Kč
Koupit za 1 895 Kč
96 %
EXIDE PREMIUM *** 12V 60Ah 600A EA601
Doprava:
299 Kč
Skladem
2 217 Kč
Koupit za 2 217 Kč
98 %
Autobaterie Exide PREMIUM 12V 60Ah 600A EA601 levá
Doprava:
140 Kč
2 183 Kč
Koupit za 2 183 Kč
97 %
EXIDE Premium CARBON 12V 60Ah 600A 242x175x190 Levá - osobní odběr na prodejně
Doprava:
148 Kč
Skladem
2 040 Kč
Koupit za 2 040 Kč
95 %
Exide Premium 12V 60Ah 600A EA601
Doprava:
55 Kč
Skladem
2 026 Kč
Koupit za 2 026 Kč
Popis
Rozmístění pólů
1; levá
Napětí
12
Startovací proud
600
Délka
207
Šířka
175
Výška
190
Kapacita
60
Spodní provedení
B13
Typ pólu
1
Hmotnost
15
Nová EXIDE Premium Carbon Boost se dobíjí až 1,5krát rychleji, díky technologii unikátních uhlíkových aditiv. Přispívájí k lepší akceptaci nabíjení a výraznému snížení času potřebného k dobíjení baterie. Odolává extrémním teplotám, zvládá intezivní městký provoz.
Technologie Exide Carbon Boost:
- o 30% vyšší startovací výkon
- až 1,5krát rychlejší dobíjení
- ideální pro vozy s vysokou úrovní výbavy
- ideální pro extrémní klimatické podmínky a intenzivní městský provoz
- zhmotněné zkušenosti dodávek pro prvovýrobu
- splňuje požadavky originálního náhradního dílu, široký sortiment pro cca 90% vozového parku
Efekt technologie Carbon Boost:
Uhlíková aditiva s velkým povrchem zajišťují v baterii prvotřídní vodivost, co rozpouští sulfát nahromaděný provozem baterie mnohem rychleji. Rychlé dobíjení je obzvláště důležité, protože významně snižuje riziko selhání baterie.
VHODNÉ PRO:
- Výkonné naftové a benzínové motory
- Mimořádnou elektrovýbavu a doplňky vozidel (originální z výroby nebo dodatečně nainstalované)
- Provoz za extrémního tepla nebo zimy
- Každodenní jízda nebo intenzivní jízda v městském provozu
Polarita: levá
Parametry
| Napětí | 12 V |
| Startovací proud | 600 A |
| Výrobce | Exide |
| Pólování | (+) pól vlevo |
| Kapacita | 60 Ah |
| Typ baterie | zaplavená (SLI) |
| Uchycení | B13 |
| Výška | 190 mm |
| Šířka | 175 mm |
| Délka | 242 mm |
| Bezúdržbové | ano |
| Start-stop | ano |
| S ochranou proti vylití | ano |
| Katalogové číslo | EA601 |
| Norma CCA testu | EN |
| Náročnost instalace | vhodné pro domácí montáž (DIY) |
| Typ svorek | s horními póly (top post) |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat