Exide Bike GEL 12V 19Ah 170A GEL12-19 je nejlepší volbou pro každý prémiový motocykl, skútr nebo výkonný sportovní vůz. Baterie je navržena tak, aby vám poskytla maximální pohodlí na cestách, protože snadno zvládá zařízení jako jsou audio, GPS, přídavná světla a systémy vyhřívání, které stále vyžadují energii. Zcela odolná proti vylití a únikům, nepropustná a vysoce odolná vůči vibracím je ideální i pro off-road použití. Její ochrana proti hlubokému vybití a velmi nízké samovybíjení ji předurčují... Celý popis
Koupit za 2 706 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
88 %
Exide Bike GEL 12V 19Ah 170A GEL12-19
Doprava:
zdarma
Skladem
2 706 Kč
Koupit za 2 706 Kč
98 %
startovací baterie EXIDE GEL12-19
Doprava:
200 Kč
Skladem
3 918 Kč
Koupit za 3 918 Kč
94 %
EXIDE startovací baterie BMW K 1600GT, 1200LT, 1200S, 1200GT, 1100LT (SP. ED.), 1600GTL, 75RT, 1100LT, 1200RS, 1100RS, 1100LT HIGHLINE, 1300GT, 75, 1300R, 1200R 90-17, R 850GS, 850R, 1200C (WYSOKA KIE
Doprava:
179 Kč
Skladem
3 839 Kč
Koupit za 3 839 Kč
97 %
startovací baterie EXIDE GEL12-19
Doprava:
199 Kč
Skladem
3 589 Kč
Koupit za 3 589 Kč
97 %
EXIDE EXIDE GEL 12V 19Ah 170A GEL12-19
Doprava:
299 Kč
Skladem
3 105 Kč
Koupit za 3 105 Kč
Popis
Exide Bike GEL 12V 19Ah 170A GEL12-19 je nejlepší volbou pro každý prémiový motocykl, skútr nebo výkonný sportovní vůz. Baterie je navržena tak, aby vám poskytla maximální pohodlí na cestách, protože snadno zvládá zařízení jako jsou audio, GPS, přídavná světla a systémy vyhřívání, které stále vyžadují energii. Zcela odolná proti vylití a únikům, nepropustná a vysoce odolná vůči vibracím je ideální i pro off-road použití. Její ochrana proti hlubokému vybití a velmi nízké samovybíjení ji předurčují pro dlouhodobé skladování a sezónní použití. Gelová technologie, původně vynalezená
v Exide, je nyní zlatým standardem motocyklových baterií.
VLASTNOSTI
Extra velká kapacita + odolnost vůči hlubokému vybití.
Možnost instalace v různých polohách.
Hermeticky uzavřená
VÝHODY DISTRIBUTORA
Levná distribuce bez ekologických omezení.
Bez nutnosti manipulace s kyselinou (žádné environmentální riziko).
Speciální etiketa pro informaci o opětovném nabití při delším skladování.
VÝHODY SPOTŘEBITELE
Nevyžaduje žádnou asistenci (bez čekání lze instalovat).
Prodloužená životnost.
Vhodná pro chladné prostředí a pohyb s velkými náklony.
Absolutně bezúdržbová.
Schválená pro sezónní použití.
Nevyžaduje prevenci při manipulaci (hermetická, odolná vůči vylití a únikům).
CHARAKTERISTIKY
GEL technologie (kyselina vázaná v článcích baterie)
Za mokra nabitá (s elektrolytem v článcích). Připravena k použití.
Obsahuje vápník (Ca) ve slitinách desek.
AGM separátor s obsahem skleněných vláken.
POZOR
Motocyklům a vysoce výkonným sportovním vozidlům se často stává, že jsou delší dobu odstavena bez použití. Toto však už nemusí představovat žádný problém. Postupujte podle následujících rad a váš motor bude v pohodě startovat i po dlouhém zimním uskladnění. Exide má celou řadu nabíječek a testerů, určenou pro domácnosti či dílny. Se správnou údržbou vaše baterie vydrží ještě mnohem déle.
v Exide, je nyní zlatým standardem motocyklových baterií.
VLASTNOSTI
Extra velká kapacita + odolnost vůči hlubokému vybití.
Možnost instalace v různých polohách.
Hermeticky uzavřená
VÝHODY DISTRIBUTORA
Levná distribuce bez ekologických omezení.
Bez nutnosti manipulace s kyselinou (žádné environmentální riziko).
Speciální etiketa pro informaci o opětovném nabití při delším skladování.
VÝHODY SPOTŘEBITELE
Nevyžaduje žádnou asistenci (bez čekání lze instalovat).
Prodloužená životnost.
Vhodná pro chladné prostředí a pohyb s velkými náklony.
Absolutně bezúdržbová.
Schválená pro sezónní použití.
Nevyžaduje prevenci při manipulaci (hermetická, odolná vůči vylití a únikům).
CHARAKTERISTIKY
GEL technologie (kyselina vázaná v článcích baterie)
Za mokra nabitá (s elektrolytem v článcích). Připravena k použití.
Obsahuje vápník (Ca) ve slitinách desek.
AGM separátor s obsahem skleněných vláken.
POZOR
Motocyklům a vysoce výkonným sportovním vozidlům se často stává, že jsou delší dobu odstavena bez použití. Toto však už nemusí představovat žádný problém. Postupujte podle následujících rad a váš motor bude v pohodě startovat i po dlouhém zimním uskladnění. Exide má celou řadu nabíječek a testerů, určenou pro domácnosti či dílny. Se správnou údržbou vaše baterie vydrží ještě mnohem déle.
Parametry
| Výrobce | Exide |
| Kapacita | 19 Ah |
| Napětí | 12 V |
| Startovací proud | 170 A |
| Pólování | (+) pól vpravo |
| Typ baterie | gelové |
| Typ svorek | s očkovou svorkou |
| Účel použití | pro sezónní skladování |
| Délka | 185 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hmotnost | 6.5 kg |
| Odvětrávání | uzavřená |
| Bezúdržbové | ano |
| S nízkým samovybíjením | ano |
| Odolné proti vibracím | ano |
| Vhodnost pro skladování | s dobrou skladovatelností |
| Náročnost údržby | s nízkou údržbou |
| Stav při dodání | nabité a připravené k použití |
| Povolená montážní orientace | pro libovolnou orientaci |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat