Autobaterie Exide 12V 44Ah (EB442) Exide je velký výrobce autobaterií, který figuruje jak na americkém trhu, tak na evropském trhu. Řadí se k největším výrobcům autobaterií na světě. Autobaterie předčí svojí kvalitou, konstrukcí a parametry. Své výrobky nabízí za velmi příznivé ceny. Přední výrobce autobaterií Exide nabízí v tomto odvětví technicky nejvyspělejší produkty. Autobaterie značky Exide jsou obzvláště výkonné. V oblasti prvovýroby jsou na ně kladeny vysoké požadavky na kvalitu. Tyto... Celý popis
Koupit za 1 055 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
98 %
Exide Excell 12V 44Ah 420A EB442
Doprava:
149 Kč
Skladem
1 055 Kč
Koupit za 1 055 Kč
89 %
Exide EXCELL 12V 44Ah 420A EB442
Doprava:
199 Kč
Skladem
1 250 Kč
Koupit za 1 250 Kč
98 %
Autobaterie Exide Excell 12V, 44Ah, 420A, EB442
Doprava:
299 Kč
Skladem
1 429 Kč
Koupit za 1 429 Kč
50 %
Autobaterie Exide 12V 44Ah (EB442)
Doprava:
199 Kč
Skladem
1 610 Kč
Koupit za 1 610 Kč
91 %
EXIDE 12V/44Ah/420A EB442
Doprava:
109 Kč
Skladem
1 552 Kč
Koupit za 1 552 Kč
Popis
Autobaterie Exide 12V 44Ah (EB442)
Exide je velký výrobce autobaterií, který figuruje jak na americkém trhu, tak na evropském trhu. Řadí se k největším výrobcům autobaterií na světě. Autobaterie předčí svojí kvalitou, konstrukcí a parametry. Své výrobky nabízí za velmi příznivé ceny. Přední výrobce autobaterií Exide nabízí v tomto odvětví technicky nejvyspělejší produkty. Autobaterie značky Exide jsou obzvláště výkonné. V oblasti prvovýroby jsou na ně kladeny vysoké požadavky na kvalitu.
Tyto autobaterie jsou naprosto bezúdržbové, mají zvýšenou bezpečnost má centrální odvod plynů s protipožární pojistkou a porovnání s ostatními standardními bateriemi mají zvýšený startovací výkon.
Tyto autobaterie jsou vhodné pro každodenní ježdění současných motorových vozidel.
Chtěli bychom Vás informovat, že:
- Autobaterie prodáváme nabité, připravené k okamžité montáži a použití, jsou prodávány s již nalitým elektrolytem
- V nabídce máme zcela nové, nepoužité baterie. Záruka na autobaterie Exide je 24 měsíců.
- Vždy se k Vám dostane baterie s „čerstvým“ datem výroby, a to díky velké obrátkovosti autobaterií
- Před prodejem našemu zákazníkovi, vždy provádíme kontrolní měření, abychom minimalizovali možnost vydání baterie s výrobní vadou.
Exide je velký výrobce autobaterií, který figuruje jak na americkém trhu, tak na evropském trhu. Řadí se k největším výrobcům autobaterií na světě. Autobaterie předčí svojí kvalitou, konstrukcí a parametry. Své výrobky nabízí za velmi příznivé ceny. Přední výrobce autobaterií Exide nabízí v tomto odvětví technicky nejvyspělejší produkty. Autobaterie značky Exide jsou obzvláště výkonné. V oblasti prvovýroby jsou na ně kladeny vysoké požadavky na kvalitu.
Tyto autobaterie jsou naprosto bezúdržbové, mají zvýšenou bezpečnost má centrální odvod plynů s protipožární pojistkou a porovnání s ostatními standardními bateriemi mají zvýšený startovací výkon.
Tyto autobaterie jsou vhodné pro každodenní ježdění současných motorových vozidel.
Chtěli bychom Vás informovat, že:
- Autobaterie prodáváme nabité, připravené k okamžité montáži a použití, jsou prodávány s již nalitým elektrolytem
- V nabídce máme zcela nové, nepoužité baterie. Záruka na autobaterie Exide je 24 měsíců.
- Vždy se k Vám dostane baterie s „čerstvým“ datem výroby, a to díky velké obrátkovosti autobaterií
- Před prodejem našemu zákazníkovi, vždy provádíme kontrolní měření, abychom minimalizovali možnost vydání baterie s výrobní vadou.
Parametry
| Napětí | 12 V |
| Startovací proud | 420 A |
| Výrobce | Exide |
| Hmotnost | 11 kg |
| Pólování | (+) pól vpravo |
| Kapacita | 44 Ah |
| Typ baterie | Ca/Ca |
| Uchycení | B13 |
| Výška | 175 mm |
| Šířka | 175 mm |
| Délka | 207 mm |
| Bezúdržbové | ano |
| S příměsí kalcia | ano |
| Start-stop | ano |
| Vibračně odolné | ano |
| Katalogové číslo | EB442 |
| Norma CCA testu | EN |
| Určení použití | pro osobní vozy |
| Náročnost instalace | vhodné pro domácí montáž (DIY) |
| Typ svorek | s horními póly (top post) |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat