Einhell Expert CE-BC 10 M

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Nabíječka autobaterií CE-BC 10 M Inteligentní nabíječka baterií s mikroprocesorovým řízením, technicky přizpůsobená vysoce vyvinutým a výkonným bateriím moderních vozidel. Je vhodná pro širokou škálu typů baterií vozidel a má řadu technických ochranných a údržbových mechanismů. Hlavním zaměřením vývoje bylo rychlé a šetrné nabíjení baterií tak, aby byla při plném výkonu dosažena co nejdelší životnost. Obsluha nabíječky je díky podrobnému displeji nabití snazší než u běžných zařízení. Vhodná pro... Celý popis

Koupit za 1 326 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nabíječka autobaterií CE-BC 10 M

Inteligentní nabíječka baterií s mikroprocesorovým řízením, technicky přizpůsobená vysoce vyvinutým a výkonným bateriím moderních vozidel. Je vhodná pro širokou škálu typů baterií vozidel a má řadu technických ochranných a údržbových mechanismů.

Hlavním zaměřením vývoje bylo rychlé a šetrné nabíjení baterií tak, aby byla při plném výkonu dosažena co nejdelší životnost. Obsluha nabíječky je díky podrobnému displeji nabití snazší než u běžných zařízení. Vhodná pro gelové baterie, AGM, stejně jako pro bezúdržbové a bezúdržbové olověné baterie.

CE-BC 10 M se automaticky přizpůsobuje napětí baterie vozidel. Vícestupňový nabíjecí cyklus nabíječky baterií Einhell je automaticky sledován a nastavován mikroprocesorovým ovládáním. Inteligentní řídicí elektronika analyzuje typ a stav připojené baterie a podle potřeby zahájí optimální režim.

Nabíječka je vhodná pro všechny typy vozidel, zejména také pro vozidla s dlouhými volnoběhy: Místo toho, aby došlo k pomalému úplnému vybití baterie a riziku hlubokého vybití, je baterie pomocí udržovacího nabíjení pečlivě udržována na optimální úrovni. Udržovací nabíjení ulevuje bateriovým článkům a prodlužuje jejich životnost, což zabraňuje zbytečné a nákladné výměně vadné baterie vozidla.

Technické specifikace

Síťové připojení: 220-240 V | 50 Hz

Nabíjecí napětí: 12V

Nabíjecí proud min. (Arith./eff.) - max. (Arith./eff.) Při 12 V DC: 2 / [-] - 10 / [-] A

Logistická data

Délka: 300 mm

Šířka: 160 mm

Výška: 75 mm
Zobrazit více

Články odjinud