Einhell CC-BC 30

100 %
Stars
(1 hodnocení)

Tato nabíječka autobaterií Einhell CC-BC 30 je výkonná a robustní nabíječka pro dílny. Má volitelné nabíjecí napětí 6 V/12 V/24 V a startovací zařízení. Je velmi vhodná pro dílny, zemědělské účely a komerční autoservisy. Nabíjecí proud je nastavitelný v 6 krocích a funkce startovacího zařízení (100 A/5 s) se dá snadno ovládat pomocí dálkového startovacího kabelu (dlouhého 3 m) s kolébkovým vypínačem. Nabíjecí proud i nabíjecí napětí se dají odečítat ze dvou velkých displejů, takže můžete stále... Celý popis

Koupit za 4 132 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tato nabíječka autobaterií Einhell CC-BC 30 je výkonná a robustní nabíječka pro dílny. Má volitelné nabíjecí napětí 6 V/12 V/24 V a startovací zařízení.

Je velmi vhodná pro dílny, zemědělské účely a komerční autoservisy. Nabíjecí proud je nastavitelný v 6 krocích a funkce startovacího zařízení (100 A/5 s) se dá snadno ovládat pomocí dálkového startovacího kabelu (dlouhého 3 m) s kolébkovým vypínačem. Nabíjecí proud i nabíjecí napětí se dají odečítat ze dvou velkých displejů, takže můžete stále kontrolovat nabíjecí proces. Pevné a plně izolované kleště umožňují optimální kontakt s kontakty baterií.

Zařízení je navíc vybaveno dvojnásobnou ochranou proti přepólování a přetížení a má plášť z ocelového plechu, odolný proti poškrábání, a robustní rukojeť.

- Napájení ze sítě: 220–240 V/50 Hz
- Nabíjecí napětí: 6 V/12 V/24 V
- Vhodný pro baterie (min. Ah až max. Ah): 3–400 Ah
- Dálkové startovací zařízení (ampéry/sekundy): 100 A/5 sekund
- Třída ochrany I
- S ochranou proti přetížení, přepólování a proti zkratu
- Plášť z ocelového plechu
- Rukojeť na přenášení
- Kabel dálkového ovládání (3 m) se spínačem
- Přepínání nabíjecího napětí
- Přepínání nabíjecího proudu
- Voltmetr a ampérmetr
- Napájecí kabel s bezpečnostní zástrčkou
- Nabíjecí kabel s izolovanými kleštěmi
Zobrazit více

Články odjinud