Senzor elektrochemický Rozsah měření (min.) 0 ‰ Rozsah měření (max.) 4 ‰ Přesnost měření 0,05 ‰ Čas přípravy 25 s Čas měření 22 s Napájecí baterie / dobíjecí AAA Barva uhlí Hmotnost 77 g Certifikáty CE
Koupit za 1 721 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
89 %
ORO-MED ORO-X11PRO Alkohol tester
Doprava:
89 Kč
1 721 Kč
Koupit za 1 721 Kč
Popis
Senzor elektrochemický
Rozsah měření (min.) 0 ‰
Rozsah měření (max.) 4 ‰
Přesnost měření 0,05 ‰
Čas přípravy 25 s
Čas měření 22 s
Napájecí baterie / dobíjecí AAA
Barva uhlí
Hmotnost 77 g
Certifikáty CE
Rozsah měření (min.) 0 ‰
Rozsah měření (max.) 4 ‰
Přesnost měření 0,05 ‰
Čas přípravy 25 s
Čas měření 22 s
Napájecí baterie / dobíjecí AAA
Barva uhlí
Hmotnost 77 g
Certifikáty CE
Parametry
| Rozsah měření | 0 - 4 ‰ |
| Rychlost měření | 22 s |
| Čas přípravy k měření | 25 s |
| Přesnost | 0.005 % |
| Typ senzoru | elektrochemický |
| Značka | Oromed |
| Certifikace | certifikovaný |
| Účel použití | pro pravidelné kontroly více osob |
| Zobrazení výsledků | s číselným LCD/OLED displejem |
| Spolehlivost měření | evidenční (průkazné) |
| Typ náustku | s výměnitelným náustkem |
| Napájení | AAA (mikrotužkové) |
| Kalibrace | po 6 měsících |
| Životnost senzoru | cca 500 měření |
| Rozměry | 40 x 150 x 120 mm |
| Hmotnost | 77 g |
| Provozní teplota | 0°C – 50°C |
| Automatické vypnutí | ano |
| S pouzdrem | ano |
| Počet náustků v balení | 5 |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat