Pojízdný hydraulický zvedák 2.5t nízkoprofilový s prodloužením RIPPER Hydraulický zvedák je určen pro zvedání automobilů do výšky od 80 mm do 365 mm, vyrobený z pevných materiálů, které zajišťují dlouhodobou životnost a odolnost. Zvedák je vybaven pevnými koly přední nápravy a otočnými koly zadní nápravy. Specifikace: zvedák nám umožňuje pracovat v širokém rozsahu min-max rozsahů (80 - 365 mm), což je ideální pro nízkoprofilové vozy se sportovním odpružením profesionální, pevný nástroj vyrobený... Celý popis
Koupit za 1 484 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Pojízdný hydraulický zvedák 2.5t nízkoprofilový s prodloužením RIPPER
Hydraulický zvedák je určen pro zvedání automobilů do výšky od 80 mm do 365 mm, vyrobený z pevných materiálů, které zajišťují dlouhodobou životnost a odolnost. Zvedák je vybaven pevnými koly přední nápravy a otočnými koly zadní nápravy.
Specifikace:
zvedák nám umožňuje pracovat v širokém rozsahu min-max rozsahů (80 - 365 mm), což je ideální pro nízkoprofilové vozy se sportovním odpružením
profesionální, pevný nástroj vyrobený z velmi pevných materiálů odolných vůči povětrnostním vlivům
pojezdová kola usnadňující pohyb
dodáván s gumou stabilizující zátěž
ergonomická rukojeť pro pohodlné přenášení
bezpečnostním přepouštěcí ventil
přídavný nástavec pro zvýšení maximální výšky
Parametry:
maximální nosnost: 2500 kg
rozsah zdvihu: 80 - 365 mm
délka rukojeti: 490 mm
minimální výška: 8 cm
minimální výška s nástavcem: 11,5 cm
maximální výška: 33,5 cm
maximální výška s nástavcem: 36,5 cm
celková hmotnost: cca 12 kg
Hydraulický zvedák je určen pro zvedání automobilů do výšky od 80 mm do 365 mm, vyrobený z pevných materiálů, které zajišťují dlouhodobou životnost a odolnost. Zvedák je vybaven pevnými koly přední nápravy a otočnými koly zadní nápravy.
Specifikace:
zvedák nám umožňuje pracovat v širokém rozsahu min-max rozsahů (80 - 365 mm), což je ideální pro nízkoprofilové vozy se sportovním odpružením
profesionální, pevný nástroj vyrobený z velmi pevných materiálů odolných vůči povětrnostním vlivům
pojezdová kola usnadňující pohyb
dodáván s gumou stabilizující zátěž
ergonomická rukojeť pro pohodlné přenášení
bezpečnostním přepouštěcí ventil
přídavný nástavec pro zvýšení maximální výšky
Parametry:
maximální nosnost: 2500 kg
rozsah zdvihu: 80 - 365 mm
délka rukojeti: 490 mm
minimální výška: 8 cm
minimální výška s nástavcem: 11,5 cm
maximální výška: 33,5 cm
maximální výška s nástavcem: 36,5 cm
celková hmotnost: cca 12 kg
Parametry
| Výrobce | Ripper |
| Nosnost | 2.5 t |
| Typ heveru | hydraulický |
| Minimální výška zdvihu | 80 mm |
| Maximální výška zdvihu | 335 mm |
| Zdvihací mechanismus | podlahové (trolley) |
| Primární použití | pro údržbu v domácí garáži |
| Hmotnost | 12.0 kg |
| Materiál konstrukce | ocelové |
| Pojízdné | ano |
| Nízkoprofilové | ano |
| S ochranou proti přetížení | ano |
| Zdroj energie | ruční (manuální) |
| Pro osobní automobily | ano |
| Pro snížená / sportovní auta | ano |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat