Reproduktor auto JVC CS J420X 2-pásmové autoreproduktory Magnet ze strontnatých feritů (woofer) Neodymový magnet (výškový) Bez montážní mřížky Technické údaje: Výstupní citlivost: 90 dB/Wm Maximální výkon: 210 W Frekvenční rozsah: 45 - 22 000Hz Průměr repro: 4" / 10 cm Montážní hloubka: 43,1 mm Reproduktor auto JVC CS J420X 2-pásmové autoreproduktory Magnet ze strontnatých feritů (woofer) Neodymový magnet (výškový) Bez montážní mřížky Technické údaje: Výstupní citlivost: 90 dB/Wm Maximální... Celý popis
Koupit za 859 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
75 %
Reproduktory do auta JVC CS-J420X bez mřížky
Doprava:
99 Kč
859 Kč
Koupit za 859 Kč
95 %
Autoreproduktory 10cm / 100mm 2pásmové 4Ohm 210W JVC CS-J420X
Doprava:
zdarma
Skladem
618 Kč
Koupit za 618 Kč
95 %
JVC CS-J420X reproduktor do auta Kulatý 2-way 210 W
Doprava:
zdarma
Skladem
596 Kč
Koupit za 596 Kč
95 %
JVC CS-J420X 2cestný koaxiální vestavný reproduktor 210 W Množství: 1 pár
Doprava:
120 Kč
Skladem
545 Kč
Koupit za 545 Kč
93 %
CS J420X AUTOREPRO JVC
Doprava:
69 Kč
532 Kč
Koupit za 532 Kč
Popis
Reproduktor auto JVC CS J420X
2-pásmové autoreproduktory
Magnet ze strontnatých feritů (woofer)
Neodymový magnet (výškový)
Bez montážní mřížky
Technické údaje:
Výstupní citlivost: 90 dB/Wm
Maximální výkon: 210 W
Frekvenční rozsah: 45 - 22 000Hz
Průměr repro: 4" / 10 cm
Montážní hloubka: 43,1 mm
Reproduktor auto JVC CS J420X
2-pásmové autoreproduktory
Magnet ze strontnatých feritů (woofer)
Neodymový magnet (výškový)
Bez montážní mřížky
Technické údaje:
Výstupní citlivost: 90 dB/Wm
Maximální výkon: 210 W
Frekvenční rozsah: 45 - 22 000Hz
Průměr repro: 4" / 10 cm
Montážní hloubka: 43,1 mm
2-pásmové autoreproduktory
Magnet ze strontnatých feritů (woofer)
Neodymový magnet (výškový)
Bez montážní mřížky
Technické údaje:
Výstupní citlivost: 90 dB/Wm
Maximální výkon: 210 W
Frekvenční rozsah: 45 - 22 000Hz
Průměr repro: 4" / 10 cm
Montážní hloubka: 43,1 mm
Reproduktor auto JVC CS J420X
2-pásmové autoreproduktory
Magnet ze strontnatých feritů (woofer)
Neodymový magnet (výškový)
Bez montážní mřížky
Technické údaje:
Výstupní citlivost: 90 dB/Wm
Maximální výkon: 210 W
Frekvenční rozsah: 45 - 22 000Hz
Průměr repro: 4" / 10 cm
Montážní hloubka: 43,1 mm
Parametry
| Počet pásem | 2 |
| Citlivost | 90 dB |
| Výrobce | JVC |
| Průměr reproduktoru | 100 mm |
| Typ reproduktoru | koaxiální |
| Frekvenční rozsah od | 45 Hz |
| Frekvenční rozsah do | 22000 Hz |
| Průměr montážního otvoru | 43.1 mm |
| Montážní hloubka | 43.1 mm |
| Průměr výškového reproduktoru | 25 mm |
| Šířka | 240 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 128 mm |
| Jmenovitý výkon | 21 W |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat