Moderní 1DIN autorádio Autorádio NAVITEL RD6 je vybaveno FM modulem, který si dokáže zapamatovat až 18 oblíbených rádiových stanic. Přístroj dále nabízí AUX-in a Bluetooth, které umožňují nejen poslouchat hudbu, ale i telefonovat a ovládat autorádio prostřednictvím mobilní aplikace. Zařízení je vybaveno držákem na váš chytrý telefon a RCA výstupy pro externí zesilovač a vícekanálový audio systém auta. Bluetooth & hands-free Poslouchejte svou oblíbenou hudbu a telefonujte během řízení, aniž byste... Celý popis
Koupit za 899 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
84 %
Navitel autorádio RD6
Doprava:
89 Kč
Skladem
899 Kč
Koupit za 899 Kč
96 %
NAVITEL RD6
Doprava:
49 Kč
Skladem
899 Kč
Koupit za 899 Kč
93 %
Navitel RD6
Doprava:
59 Kč
Skladem
848 Kč
Koupit za 848 Kč
96 %
NAVITEL RD6
Doprava:
zdarma
Skladem
807 Kč
Koupit za 807 Kč
95 %
Autorádio NAVITEL RD6 1-DIN
Doprava:
zdarma
Skladem
792 Kč
Koupit za 792 Kč
Popis
Moderní 1DIN autorádio
Autorádio NAVITEL RD6 je vybaveno FM modulem, který si dokáže zapamatovat až 18 oblíbených rádiových stanic. Přístroj dále nabízí AUX-in a Bluetooth, které umožňují nejen poslouchat hudbu, ale i telefonovat a ovládat autorádio prostřednictvím mobilní aplikace. Zařízení je vybaveno držákem na váš chytrý telefon a RCA výstupy pro externí zesilovač a vícekanálový audio systém auta.
Bluetooth & hands-free
Poslouchejte svou oblíbenou hudbu a telefonujte během řízení, aniž byste se nechali rozptylovat. NAVITEL RD6 disponuje moderním Bluetooth modulem, který podporuje různé protokoly, a zajišťuje tak výtečné připojení k chytrému telefonu při přehrávání zvuku, stejně jako přístup ke kontaktům a seznamu hovorů. Pro co největší pohodlí doporučujeme umístit váš telefon do speciálního držáku na vrchu autorádia.
Poslouchejte & nabíjejte
NAVITEL RD6 podporuje MP3, WMA a FLAC zvukové formáty, díky čemuž zařízení poskytuje maximální kompatibilitu a pohodlí. Přední panel rádia disponuje AUX-in pro zařízení s 3,5mm jack konektorem a slotem na microSD kartu s kapacitou až 256 GB. Navíc má dva USB porty, přičemž horní je kompatibilní s flash disky s pamětí až 256 GB, zatímco dolní je určen pro nabíjení mobilních zařízení.
Autorádio NAVITEL RD6 je vybaveno FM modulem, který si dokáže zapamatovat až 18 oblíbených rádiových stanic. Přístroj dále nabízí AUX-in a Bluetooth, které umožňují nejen poslouchat hudbu, ale i telefonovat a ovládat autorádio prostřednictvím mobilní aplikace. Zařízení je vybaveno držákem na váš chytrý telefon a RCA výstupy pro externí zesilovač a vícekanálový audio systém auta.
Bluetooth & hands-free
Poslouchejte svou oblíbenou hudbu a telefonujte během řízení, aniž byste se nechali rozptylovat. NAVITEL RD6 disponuje moderním Bluetooth modulem, který podporuje různé protokoly, a zajišťuje tak výtečné připojení k chytrému telefonu při přehrávání zvuku, stejně jako přístup ke kontaktům a seznamu hovorů. Pro co největší pohodlí doporučujeme umístit váš telefon do speciálního držáku na vrchu autorádia.
Poslouchejte & nabíjejte
NAVITEL RD6 podporuje MP3, WMA a FLAC zvukové formáty, díky čemuž zařízení poskytuje maximální kompatibilitu a pohodlí. Přední panel rádia disponuje AUX-in pro zařízení s 3,5mm jack konektorem a slotem na microSD kartu s kapacitou až 256 GB. Navíc má dva USB porty, přičemž horní je kompatibilní s flash disky s pamětí až 256 GB, zatímco dolní je určen pro nabíjení mobilních zařízení.
Parametry
| Počet kanálů | 4 |
| Ekvalizér | ano |
| Výrobce | NAVITEL |
| Výstup pro subwoofer | ne |
| Vstup dálkového ovládání | ano |
| Bluetooth | ano |
| USB port | ano |
| Slot pro paměťové karty | ano |
| Jack vstup | ano |
| Počet předvoleb FM | 18 |
| RDS | ano |
| Odnímatelný panel | ne |
| Celkový počet předvoleb | 18 |
| Ztlumení zvuku při příchozím hovoru | ano |
| Oddělené výšky a basy | ano |
| Výkon | 4 x 45 W |
| Dotykový panel | ne |
| Autorádia s GPS navigací | ne |
| Výsuvný displej | ne |
| Přehrává MP3 / WMA | ano |
| Barva panelu | černá |
| Barva osvětlení tlačítek | volitelnou barvou podsvícení tlačítek |
| Šířka | 188 mm |
| Výška | 0 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| 1 DIN | ano |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat