- Profesionální přenosný hydraulický píst použitelný jako zvedák nebo odtlačovací, rozpínací nástroj. - Vzhledem ke svým parametrům jsou zvedáky využívány především ve stavebnictví, hornictví, při manipulačních a nivelačních pracech s velkými technologickými celky. - 3 varianty (nosnost, výška zvedáku, zdvih): TRB2010 - 10 tun, 45 mm, 11 mm, - TRB2020 - 20 tun, 60 mm, 17 mm, - TRB2050 - 50 tun, 75 mm, 19 mm. - Doporučujeme používat s ruční hydraulickou pumpou TRCP180. Rozměry (š x h... Celý popis
Koupit za 1 990 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
- Profesionální přenosný hydraulický píst použitelný jako zvedák nebo odtlačovací, rozpínací nástroj.
- Vzhledem ke svým parametrům jsou zvedáky využívány především ve stavebnictví, hornictví, při manipulačních a nivelačních pracech s velkými technologickými celky.
-
3 varianty (nosnost, výška zvedáku, zdvih):
TRB2010 - 10 tun, 45 mm, 11 mm,
- TRB2020 - 20 tun, 60 mm, 17 mm,
- TRB2050 - 50 tun, 75 mm, 19 mm.
-
Doporučujeme používat s ruční hydraulickou pumpou TRCP180.
Rozměry (š x h x v): 65 x 85 x 50 mm (hloubka s rychlospojkou: 123 mm)
- Vzhledem ke svým parametrům jsou zvedáky využívány především ve stavebnictví, hornictví, při manipulačních a nivelačních pracech s velkými technologickými celky.
-
3 varianty (nosnost, výška zvedáku, zdvih):
TRB2010 - 10 tun, 45 mm, 11 mm,
- TRB2020 - 20 tun, 60 mm, 17 mm,
- TRB2050 - 50 tun, 75 mm, 19 mm.
-
Doporučujeme používat s ruční hydraulickou pumpou TRCP180.
Rozměry (š x h x v): 65 x 85 x 50 mm (hloubka s rychlospojkou: 123 mm)
Parametry
| Výrobce | AHProfi |
| Nosnost | 10 t |
| Typ heveru | hydraulické |
| Minimální výška zdvihu | 45 mm |
| Maximální výška zdvihu | 56 mm |
| Zdvihací mechanismus | lahvové (pístové) |
| Primární použití | pro těžký průmysl a tahače |
| Hmotnost | 1.8 kg |
| Materiál konstrukce | ocelové |
| Zdvih | 11 mm |
| Nízkoprofilové | ano |
| Zdroj energie | ruční (manuální) |
| Pro snížená / sportovní auta | ano |
| Pro nákladní a těžká vozidla | ano |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat