Motobaterie Varta řady Powersports AGM Active jsou prvotřídní baterie pro náročné podmínky. Vysoký startovací výkon, pevná konstrukce, která zaručuje odolnost vůči otřesům a naprostá bezúdržbovost (není třeba doplňovat destilovanou vodu). Motobaterie má integrovaný uzavřený akumulátorový blok a je možné ji instalovat v libovolné poloze. Veškeré motobaterie dodáváme vždy dolité a plně nabité a připravené k okamžitému použití. Motobaterie TX4L je kompatibilní s motobateriemi T4L-4 YT4L-BS YTX4L-BS... Celý popis
Koupit za 525 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
98 %
Motobaterie VARTA AGM Active TX4L, 3Ah, 12V
Doprava:
zdarma
Skladem
525 Kč
Koupit za 525 Kč
98 %
Motobaterie Varta Powersports AGM Active TX4L 12V 3Ah (integrovaná)
Doprava:
300 Kč
Skladem
490 Kč
Koupit za 490 Kč
97 %
VARTA Powersports AGM Active TX4L, 3Ah, 12V
Doprava:
49 Kč
Skladem
529 Kč
Koupit za 529 Kč
98 %
Motobaterie VARTA AGM Active TX4L, 3Ah, 12V
Doprava:
zdarma
Skladem
525 Kč
Koupit za 525 Kč
Popis
Motobaterie Varta řady Powersports AGM Active jsou prvotřídní baterie pro náročné podmínky.
Vysoký startovací výkon, pevná konstrukce, která zaručuje odolnost vůči otřesům a naprostá bezúdržbovost (není třeba doplňovat destilovanou vodu).
Motobaterie má integrovaný uzavřený akumulátorový blok a je možné ji instalovat v libovolné poloze.
Veškeré motobaterie dodáváme vždy dolité a plně nabité a připravené k okamžitému použití.
Motobaterie TX4L je kompatibilní s motobateriemi
T4L-4
YT4L-BS
YTX4L-BS
Upozornění: Nejprodávanější typy motobaterií skladujeme nalité i nabité, připravené k okamžitému odběru. Ostatní motobaterie skladujeme v suchém stavu bez kyseliny, kdy je třeba je před prodejem nalít kyselinou a nabít. Pokud se na naší prodejně chcete zastavit pro motobaterii "ihned", informujte se prosím telefonicky, zda je nalitá a nabitá. Pokud ne, připravíme ji pro vás do druhého dne.
Kromě osobního odběru v Náchodě nebo na Praze 9, je možné integrované motobaterie Varta Powersports AGM Active zaslat kurýrem.
Pokud chcete motobaterii zaslat kurýrem, kontaktujte nás emailem nebo telefonicky a domluvíme se na podrobnostech.
Vysoký startovací výkon, pevná konstrukce, která zaručuje odolnost vůči otřesům a naprostá bezúdržbovost (není třeba doplňovat destilovanou vodu).
Motobaterie má integrovaný uzavřený akumulátorový blok a je možné ji instalovat v libovolné poloze.
Veškeré motobaterie dodáváme vždy dolité a plně nabité a připravené k okamžitému použití.
Motobaterie TX4L je kompatibilní s motobateriemi
T4L-4
YT4L-BS
YTX4L-BS
Upozornění: Nejprodávanější typy motobaterií skladujeme nalité i nabité, připravené k okamžitému odběru. Ostatní motobaterie skladujeme v suchém stavu bez kyseliny, kdy je třeba je před prodejem nalít kyselinou a nabít. Pokud se na naší prodejně chcete zastavit pro motobaterii "ihned", informujte se prosím telefonicky, zda je nalitá a nabitá. Pokud ne, připravíme ji pro vás do druhého dne.
Kromě osobního odběru v Náchodě nebo na Praze 9, je možné integrované motobaterie Varta Powersports AGM Active zaslat kurýrem.
Pokud chcete motobaterii zaslat kurýrem, kontaktujte nás emailem nebo telefonicky a domluvíme se na podrobnostech.
Parametry
| Výrobce | Varta |
| Kapacita | 3 Ah |
| Napětí | 12 V |
| Startovací proud | 50 A |
| Pólování | (+) pól vpravo |
| Typ baterie | AGM (VRLA) |
| Typ svorek | s horním šroubovým postem |
| Účel použití | pro terén a powersports |
| Délka | 113 mm |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 87 mm |
| Odvětrávání | uzavřená |
| Bezúdržbové | ano |
| Odolné proti vibracím | ano |
| Vhodnost pro skladování | se střední skladovatelností |
| Náročnost údržby | s nízkou údržbou |
| Stav při dodání | nabité a připravené k použití |
| Povolená montážní orientace | pro montáž ve více polohách (do 90°) |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat