Exide Bike Conventional Standardní výkon. Instalace pouze ve svislé poloze víkem nahoru. S možností úniku elektrolytu (emise kyselých výparů). Vhodná pro standardní potřeby napájaní. VÝHODY PRO DISTRIBUTORA Levná distribuce bez ekologických omezení. Obsahuje šestidílnou láhev s iniciační náplní elektrolytu. Zjednodušená manipulace s kyselinou (správné množství) v balení. Nevyžaduje dobíjení v průběhu skladování bez náplně. 68 typů kryje 60% motoparku. VÝHODY PRO UŽIVATELE Vyžaduje... Celý popis
Koupit za 358 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
98 %
startovací baterie EXIDE 6N4B-2A
Doprava:
299 Kč
Skladem
358 Kč
Koupit za 358 Kč
100 %
startovací baterie EXIDE 6N4B-2A
Doprava:
zdarma
335 Kč
Koupit za 335 Kč
100 %
Exide 6N4B-2A
Doprava:
119 Kč
Skladem
273 Kč
Koupit za 273 Kč
Popis
Exide Bike Conventional
Standardní výkon.
Instalace pouze ve svislé poloze víkem nahoru.
S možností úniku elektrolytu (emise kyselých výparů).
Vhodná pro standardní potřeby napájaní.
VÝHODY PRO DISTRIBUTORA
Levná distribuce bez ekologických omezení.
Obsahuje šestidílnou láhev s iniciační náplní elektrolytu.
Zjednodušená manipulace s kyselinou (správné množství) v balení.
Nevyžaduje dobíjení v průběhu skladování bez náplně. 68 typů kryje 60% motoparku.
VÝHODY PRO UŽIVATELE
Vyžaduje asistenci pro uvedení do provozu.
Standardní délka života.
Pro použití za standardních podmínek.
Možná spotřeba vody z elektrolytu vyžadující údržbu.
Pro sezónní použití, vyžaduje se údržba.
Vyžaduje prevenci při manipulaci k zabránění únikům kyseliny.
CHARAKTERISTIKY
Olovo-kyselinová konstrukce (naplněná elektrolytem).
Za sucha nabitá (bez obsahu elektrolytu v článcích), bez přiložené náplně.
Obsah antimonu (Sb) ve slitinách desek.
Standardní výkon.
Instalace pouze ve svislé poloze víkem nahoru.
S možností úniku elektrolytu (emise kyselých výparů).
Vhodná pro standardní potřeby napájaní.
VÝHODY PRO DISTRIBUTORA
Levná distribuce bez ekologických omezení.
Obsahuje šestidílnou láhev s iniciační náplní elektrolytu.
Zjednodušená manipulace s kyselinou (správné množství) v balení.
Nevyžaduje dobíjení v průběhu skladování bez náplně. 68 typů kryje 60% motoparku.
VÝHODY PRO UŽIVATELE
Vyžaduje asistenci pro uvedení do provozu.
Standardní délka života.
Pro použití za standardních podmínek.
Možná spotřeba vody z elektrolytu vyžadující údržbu.
Pro sezónní použití, vyžaduje se údržba.
Vyžaduje prevenci při manipulaci k zabránění únikům kyseliny.
CHARAKTERISTIKY
Olovo-kyselinová konstrukce (naplněná elektrolytem).
Za sucha nabitá (bez obsahu elektrolytu v článcích), bez přiložené náplně.
Obsah antimonu (Sb) ve slitinách desek.
Parametry
| Výrobce | Exide |
| Kapacita | 4 Ah |
| Napětí | 6 V |
| Startovací proud | 35 A |
| Pólování | (+) pól vlevo |
| Typ baterie | zaplavené (mokré) |
| Typ svorek | s plochou čepelí (faston) |
| Délka | 101 mm |
| Šířka | 47 mm |
| Výška | 95 mm |
| Hmotnost | 0.8 kg |
| Odvětrávání | horní |
| Vhodnost pro skladování | s omezenou skladovatelností |
| Náročnost údržby | s pravidelnou údržbou |
| Stav při dodání | suché (s elektrolytem zvlášť) |
| Povolená montážní orientace | pro vzpřímenou montáž |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat