YUASA YTX20CH-BS je vysoce výkonná bezúdržbová AGM motobaterie z řady YTX & YIX High Performance Maintenance Free AGM. Výrobce ji uvádí jako VRLA baterii s vyšším startovacím výkonem, vysokou odolností vůči vibracím a delší životností. Využívá AGM separátor, technologii Cast Ca/Ca a speciální konstrukci s přídavnými deskami pro vyšší startovací proud. Hlavní benefity Vysoký startovací výkon – až o 30 % více CCA oproti standardním AGM bateriím Bezúdržbové provedení – není třeba doplňovat vodu Vysoká... Celý popis
Koupit za 3 600 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
98 %
Motobaterie Yuasa Super MF YTX20CH-BS
Doprava:
300 Kč
Skladem
3 600 Kč
Koupit za 3 600 Kč
92 %
Bezúdržbová baterie YUASA s kyselinou - YTX20CH-BS YTX20CH-BS
Doprava:
zdarma
Skladem
6 560 Kč
Koupit za 6 560 Kč
99 %
Motobaterie YUASA YTX20CH-BS 18Ah 270A 12V L+ /150x87x161/
Doprava:
99 Kč
Skladem
4 066 Kč
Koupit za 4 066 Kč
94 %
Startovací baterie YUASA YTX20CH-BS
Doprava:
249 Kč
Skladem
4 028 Kč
Koupit za 4 028 Kč
0 %
YUASA HPMF 18Ah 270A 12V YTX20CH-BS (AGM)
Doprava:
80 Kč
4 026 Kč
Koupit za 4 026 Kč
Popis
YUASA YTX20CH-BS je vysoce výkonná bezúdržbová AGM motobaterie z řady YTX & YIX High Performance Maintenance Free AGM. Výrobce ji uvádí jako VRLA baterii s vyšším startovacím výkonem, vysokou odolností vůči vibracím a delší životností. Využívá AGM separátor, technologii Cast Ca/Ca a speciální konstrukci s přídavnými deskami pro vyšší startovací proud.
Hlavní benefity
Vysoký startovací výkon – až o 30 % více CCA oproti standardním AGM bateriím
Bezúdržbové provedení – není třeba doplňovat vodu
Vysoká odolnost vůči vibracím a korozi
Sealed / spill-proof design bez volné kyseliny
Multi-angle fitment – vhodná i pro montáž ve více úhlech
Sulphate Stop additive na ochranu proti poškození při podbití
Výrobce uvádí až 4násobně delší životnost oproti ekvivalentním konkurenčním produktům
Ideální pro motocykly, skútry, ATV, užitková vozidla, ride-on mowers, vodní skútry a snowmobily.
Použití
Vhodná pro vozidla, kde je předepsána baterie typu YTX20CH-BS
Určena pro motocykly a powersport aplikace
Před objednáním je třeba ověřit kompatibilitu dle rozměrů, polarity, typu kontaktů a označení původní baterie.
Návod k použití
Před montáží ověřte kompatibilitu baterie dle rozměrů a označení.
Baterii namontujte dle doporučení výrobce vozidla.
Jelikož se jedná o maintenance free AGM baterii, během provozu se nedoplňuje voda.
Při delším odstavení vozidla výrobce doporučuje pravidelné dobíjení, aby se zachoval optimální stav baterie.
Po montáži zkontrolujte správné upevnění a připojení pólů.
Typické technické parametry
Model: YUASA YTX20CH-BS
Řada: YTX & YIX High Performance Maintenance Free AGM
Napětí: 12 V
Kapacita (10 h): 18 Ah
Kapacita (20 h): 18,9 Ah
Startovací proud (CCA): 270 A
Délka: 150 mm
Šířka: 87 mm
Výška: 161 mm
Hmotnost: 6,3 kg
Objem kyseliny: 0,82 l
Technologie: Cast Ca/Ca
Separátor: AGM
Typ terminálu: Type 4
Layout / polarita: 1.
Upozornění
Před objednáním vždy ověřte kompatibilitu s Vaším vozidlem.
Fotografie jsou pouze ilustrační.
Hlavní benefity
Vysoký startovací výkon – až o 30 % více CCA oproti standardním AGM bateriím
Bezúdržbové provedení – není třeba doplňovat vodu
Vysoká odolnost vůči vibracím a korozi
Sealed / spill-proof design bez volné kyseliny
Multi-angle fitment – vhodná i pro montáž ve více úhlech
Sulphate Stop additive na ochranu proti poškození při podbití
Výrobce uvádí až 4násobně delší životnost oproti ekvivalentním konkurenčním produktům
Ideální pro motocykly, skútry, ATV, užitková vozidla, ride-on mowers, vodní skútry a snowmobily.
Použití
Vhodná pro vozidla, kde je předepsána baterie typu YTX20CH-BS
Určena pro motocykly a powersport aplikace
Před objednáním je třeba ověřit kompatibilitu dle rozměrů, polarity, typu kontaktů a označení původní baterie.
Návod k použití
Před montáží ověřte kompatibilitu baterie dle rozměrů a označení.
Baterii namontujte dle doporučení výrobce vozidla.
Jelikož se jedná o maintenance free AGM baterii, během provozu se nedoplňuje voda.
Při delším odstavení vozidla výrobce doporučuje pravidelné dobíjení, aby se zachoval optimální stav baterie.
Po montáži zkontrolujte správné upevnění a připojení pólů.
Typické technické parametry
Model: YUASA YTX20CH-BS
Řada: YTX & YIX High Performance Maintenance Free AGM
Napětí: 12 V
Kapacita (10 h): 18 Ah
Kapacita (20 h): 18,9 Ah
Startovací proud (CCA): 270 A
Délka: 150 mm
Šířka: 87 mm
Výška: 161 mm
Hmotnost: 6,3 kg
Objem kyseliny: 0,82 l
Technologie: Cast Ca/Ca
Separátor: AGM
Typ terminálu: Type 4
Layout / polarita: 1.
Upozornění
Před objednáním vždy ověřte kompatibilitu s Vaším vozidlem.
Fotografie jsou pouze ilustrační.
Parametry
| Výrobce | Yuasa |
| Kapacita | 18 Ah |
| Napětí | 12 V |
| Startovací proud | 270 A |
| Pólování | (+) pól vlevo |
| Typ baterie | AGM (VRLA) |
| Typ svorek | s horním šroubovým postem |
| Účel použití | pro denní dojíždění |
| Délka | 150 mm |
| Šířka | 87 mm |
| Výška | 161 mm |
| Hmotnost | 5.1 kg |
| Odvětrávání | uzavřená |
| Bezúdržbové | ano |
| S nízkým samovybíjením | ano |
| Odolné proti vibracím | ano |
| Maximální nabíjecí proud | 1.8 A |
| Stav při dodání | suché (s elektrolytem zvlášť) |
| Povolená montážní orientace | pro libovolnou orientaci |
| Vhodnost pro skladování | se střední skladovatelností |
| Náročnost údržby | s nízkou údržbou |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat