EXIDE BIKE AGM READY Exide BIKE AGM Ready, to jsou baterie, které vynikají velmi vysokým výkonem a maximální odolností vůči vibracím a hlubokému vybití. Díky uzavření již v továrně je možné je použít v jakékoli poloze. • Silná, robustní a odolná konstrukce • Maximální odolnost proti otřesům a vibracím • Odolná proti rozlití – naplněno, nabito a uzavřeno v továrně • Nabitá baterie pro okamžité použití • Absolutně bezúdržbová baterie – není nutné dolévat destilovanou vodu • Prodloužená životnost... Celý popis
Koupit za 729 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
Exide AGM 12-6
Doprava:
69 Kč
Skladem
729 Kč
Koupit za 729 Kč
90 %
Exide Bike AGM Ready 12V 6Ah 90A AGM12-6
Doprava:
80 Kč
Skladem
819 Kč
Koupit za 819 Kč
98 %
Motobaterie EXIDE BIKE AGM Ready 6Ah, 12V, AGM12-6 (YTX7A-BS)
Doprava:
zdarma
Skladem
659 Kč
Koupit za 659 Kč
98 %
Motobaterie Exide Bike AGM Ready 12V, 6Ah, AGM12-6
Doprava:
79 Kč
Skladem
816 Kč
Koupit za 816 Kč
100 %
startovací baterie EXIDE AGM12-6
Doprava:
zdarma
Skladem
1 130 Kč
Koupit za 1 130 Kč
Popis
EXIDE BIKE AGM READY
Exide BIKE AGM Ready, to jsou baterie, které vynikají velmi vysokým výkonem a maximální odolností vůči vibracím a hlubokému vybití. Díky uzavření již v továrně je možné je použít v jakékoli poloze.
• Silná, robustní a odolná konstrukce
• Maximální odolnost proti otřesům a vibracím
• Odolná proti rozlití – naplněno, nabito a uzavřeno v továrně
• Nabitá baterie pro okamžité použití
• Absolutně bezúdržbová baterie – není nutné dolévat destilovanou vodu
• Prodloužená životnost
• Technologie AGM (Absorbed Glass Mat) – elektrolyt zasáknutý ve skelném rouně
• Možnost použití v jakékoli poloze
Zpětný bezplatný odběr baterií provádíme v našich prodejnách, a to během pracovní doby. Staré, vyřazené, nefunkční baterie, autobaterie a motobaterie likvidujeme ZDARMA.
Exide BIKE AGM Ready, to jsou baterie, které vynikají velmi vysokým výkonem a maximální odolností vůči vibracím a hlubokému vybití. Díky uzavření již v továrně je možné je použít v jakékoli poloze.
• Silná, robustní a odolná konstrukce
• Maximální odolnost proti otřesům a vibracím
• Odolná proti rozlití – naplněno, nabito a uzavřeno v továrně
• Nabitá baterie pro okamžité použití
• Absolutně bezúdržbová baterie – není nutné dolévat destilovanou vodu
• Prodloužená životnost
• Technologie AGM (Absorbed Glass Mat) – elektrolyt zasáknutý ve skelném rouně
• Možnost použití v jakékoli poloze
Zpětný bezplatný odběr baterií provádíme v našich prodejnách, a to během pracovní doby. Staré, vyřazené, nefunkční baterie, autobaterie a motobaterie likvidujeme ZDARMA.
Parametry
| Výrobce | Exide |
| Kapacita | 6 Ah |
| Napětí | 12 V |
| Startovací proud | 90 A |
| Pólování | (+) pól vlevo |
| Typ baterie | AGM (VRLA) |
| Délka | 150 mm |
| Šířka | 87 mm |
| Výška | 93 mm |
| Hmotnost | 2.55 kg |
| Odvětrávání | uzavřená |
| Bezúdržbové | ano |
| S nízkým samovybíjením | ano |
| Odolné proti vibracím | ano |
| Vhodnost pro skladování | se střední skladovatelností |
| Náročnost údržby | s nízkou údržbou |
| Stav při dodání | nabité a připravené k použití |
| Povolená montážní orientace | pro libovolnou orientaci |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat