Číslo výrobku: EG1101 Zjednodušené číslo výrobku: EG1101 OEM čísla (originální čísla automobilky): AGCO APBAT1101 (APBAT1101) CASE IH B510244 (B510244) CLAAS XI600502113.2 (XI6005021132) JOHN DEERE MCEX750PF1 (MCEX750PF1) MCCORMICK MC101103 (MC101103) NEW HOLLAND 9973020 (9973020) Exide je původní americkou značkou a patří k nejstarším a největším výrobcům olověných akumulátorů na světě. Klasické zaplavené baterie, baterie EFB a baterie AGM využívají nejmodernější technologie, které jsou výsledkem... Celý popis
Koupit za 2 950 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
98 %
EXIDE StartPRO 12V 110Ah 750A EG1101
Doprava:
179 Kč
2 950 Kč
Koupit za 2 950 Kč
98 %
startovací baterie EXIDE EG1101
Doprava:
299 Kč
Skladem
4 016 Kč
Koupit za 4 016 Kč
99 %
EXIDE 110Ah L, s.p. 750A, Professional, 12V, 349x175x235 EX EG1101
Doprava:
119 Kč
Skladem
4 059 Kč
Koupit za 4 059 Kč
96 %
Exide StartPRO 12V 110Ah 750A EG1101
Doprava:
198 Kč
Skladem
3 930 Kč
Koupit za 3 930 Kč
100 %
startovací baterie EXIDE EG1101 EG1101
Doprava:
89 Kč
Skladem
3 834 Kč
Koupit za 3 834 Kč
Popis
Číslo výrobku: EG1101
Zjednodušené číslo výrobku: EG1101
OEM čísla (originální čísla automobilky):
AGCO APBAT1101 (APBAT1101)
CASE IH B510244 (B510244)
CLAAS XI600502113.2 (XI6005021132)
JOHN DEERE MCEX750PF1 (MCEX750PF1)
MCCORMICK MC101103 (MC101103)
NEW HOLLAND 9973020 (9973020)
Exide je původní americkou značkou a patří k nejstarším a největším výrobcům olověných akumulátorů na světě. Klasické zaplavené baterie, baterie EFB a baterie AGM využívají nejmodernější technologie, které jsou výsledkem průběžných inovací a zkušeností s dodávkami pro prvovýrobu (OE). Široký sortiment baterií Exide zahrnuje autobaterie pro osobní auta, užitkové a nákladní vozy, motobaterie a trakční baterie.
Zjednodušené číslo výrobku: EG1101
OEM čísla (originální čísla automobilky):
AGCO APBAT1101 (APBAT1101)
CASE IH B510244 (B510244)
CLAAS XI600502113.2 (XI6005021132)
JOHN DEERE MCEX750PF1 (MCEX750PF1)
MCCORMICK MC101103 (MC101103)
NEW HOLLAND 9973020 (9973020)
Exide je původní americkou značkou a patří k nejstarším a největším výrobcům olověných akumulátorů na světě. Klasické zaplavené baterie, baterie EFB a baterie AGM využívají nejmodernější technologie, které jsou výsledkem průběžných inovací a zkušeností s dodávkami pro prvovýrobu (OE). Široký sortiment baterií Exide zahrnuje autobaterie pro osobní auta, užitkové a nákladní vozy, motobaterie a trakční baterie.
Parametry
| Napětí | 12 V |
| Startovací proud | 750 A |
| Výrobce | Exide |
| Hmotnost | 28.49 kg |
| Pólování | (+) pól vlevo |
| Kapacita | 110 Ah |
| Typ baterie | zaplavená (SLI) |
| Uchycení | B00 |
| Výška | 235 mm |
| Šířka | 175 mm |
| Délka | 349 mm |
| S příměsí kalcia | ano |
| S úchyty pro přenášení | ano |
| Katalogové číslo | EG1101 |
| Norma CCA testu | EN |
| Určení použití | pro nákladní a užitkové vozy |
| Náročnost instalace | vhodné pro domácí montáž (DIY) |
| Typ svorek | s horními póly (top post) |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat