Baterie OPTIMA YellowTop je jako stvořená pro extrémní situace. Ať už milujete silnou muziku s mnoha decibely, nebo vyhledáváte drsný terén pro Váš off-road, požadujete od Vaší baterie více. Baterie OPTIMA s patentovanou technologií Spiralcell poskytuje výhody malé trakční baterie společně s extrémní otřesuvzdornosti a 100% ochranou pro vylití. Tato kombinace je ideální volbou pro vozy s vysokými nároky na energii. Čím více má Váš vůz doplňků, jako jsou vysoce výkonné stereo, AV systémy, přídavná... Celý popis
Koupit za 4 479 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
98 %
startovací baterie VARTA 8183560008882
Doprava:
299 Kč
Skladem
4 479 Kč
Koupit za 4 479 Kč
98 %
startovací baterie VARTA 8183560008882
Doprava:
500 Kč
Skladem
6 100 Kč
Koupit za 6 100 Kč
100 %
startovací baterie VARTA 8183560008882
Doprava:
zdarma
Skladem
6 100 Kč
Koupit za 6 100 Kč
99 %
VARTA Startovací baterie YELLOW TOP VT 8183560008882
Doprava:
119 Kč
Skladem
4 969 Kč
Koupit za 4 969 Kč
98 %
Autobaterie Optima YellowTop S-2,1 6V 55Ah 640A 818356000888
Doprava:
zdarma
4 596 Kč
Koupit za 4 596 Kč
Popis
Baterie OPTIMA YellowTop je jako stvořená pro extrémní situace. Ať už milujete silnou muziku s mnoha decibely, nebo vyhledáváte drsný terén pro Váš off-road, požadujete od Vaší baterie více. Baterie OPTIMA s patentovanou technologií Spiralcell poskytuje výhody malé trakční baterie společně s extrémní otřesuvzdornosti a 100% ochranou pro vylití. Tato kombinace je ideální volbou pro vozy s vysokými nároky na energii. Čím více má Váš vůz doplňků, jako jsou vysoce výkonné stereo, AV systémy, přídavná světla, navijáky nebo elektrohydraulické systémy, tím vyšší jsou nároky na baterii. Baterie OPTIMA YelloTop poskytuječ extra výkon a cyklickou odolnost, jaké Váš vůz požaduje.
Evropské označení : 818 356 000 888 2
Zkrácené označení : 8018-365
Napětí (V) : 6
Kapacita (Ah) : 50
Startovací proud (A) : 640
Řada : Yellow Top
Umístění pólů : S uprostřed
Typ kontaktů : 1 plus 19.5 mm, mínus 17.8 mm
Délka (mm) : 254
Šířka (mm) : 90
Výška (mm) : 203
Hmotnost : 10,60
Typ : bezúdržbová
Evropské označení : 818 356 000 888 2
Zkrácené označení : 8018-365
Napětí (V) : 6
Kapacita (Ah) : 50
Startovací proud (A) : 640
Řada : Yellow Top
Umístění pólů : S uprostřed
Typ kontaktů : 1 plus 19.5 mm, mínus 17.8 mm
Délka (mm) : 254
Šířka (mm) : 90
Výška (mm) : 203
Hmotnost : 10,60
Typ : bezúdržbová
Parametry
| Napětí | 6 V |
| Startovací proud | 640 A |
| Výrobce | Optima |
| Hmotnost | 10.6 kg |
| Pólování | (+) pól vlevo |
| Kapacita | 55 Ah |
| Typ baterie | AGM |
| Uchycení | B03 |
| Výška | 203 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Délka | 254 mm |
| Bezúdržbové | ano |
| Semitrakční | ano |
| Start-stop | ano |
| Vibračně odolné | ano |
| S ochranou proti vylití | ano |
| Katalogové číslo | 8018-356 |
| Norma CCA testu | EN |
| Určení použití | pro osobní vozy |
| Náročnost instalace | doporučena odborná instalace |
| Typ svorek | s horními póly (top post) |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat