Starší vozidla a vozidla s nižšími nároky na elektrickou energii, například buldozery, malé autobusy, malé traktory – i ty potřebují skvělý výkon, na který je možné se spolehnout. Díky prověřené a vyzkoušené hybridní technologii nabízí řada Promotive Black vynikající rezervu výkonu. A za běžných pracovních podmínek je naprosto bezúdržbová. Celoročně tak můžete dosahovat snížení provozních nákladů. • Ideální pro vozidla s nižšími nároky na elektrickou energii • Standardní technologie OE a nízká... Celý popis
Koupit za 2 421 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Starší vozidla a vozidla s nižšími nároky na elektrickou energii, například buldozery, malé autobusy, malé traktory – i ty potřebují skvělý výkon, na který je možné se spolehnout. Díky prověřené a vyzkoušené hybridní technologii nabízí řada Promotive Black vynikající rezervu výkonu. A za běžných pracovních podmínek je naprosto bezúdržbová. Celoročně tak můžete dosahovat snížení provozních nákladů.
• Ideální pro vozidla s nižšími nároky na elektrickou energii
• Standardní technologie OE a nízká spotřeba vody umožňuje i na základní úrovni snižovat TCO
• Splňují požadavky normy EN (EN 2) a normy pro odolnost proti otřesům (V1)
• Energy Control - nízké samovolné vybíjení díky technologii využívající vápník a stříbro
• Nejvyšší výkon při studeném startu motorů o velkých objemech
• Plně nabitá, naplněná, ihned připravená k použití
• Absolutně bezúdržbová (není třeba doplňovat vodu)
• Mimořádně bezpečná díky technologii labyrintového víka, ochraně proti zpětnému zápalu, ochraně proti dotyku pólů a speciálním zátkám
Optimální řešení pro:
• nákladní automobily bez nakládací plošiny
• dodávkové automobily
• nákladní automobily bez sklápěče
• stavební stroje: bagr, buldozer, kolový nakladač
• malé autobusy
• zemědělství: malé traktory a tažné stroje
Zpětný bezplatný odběr provádíme v místě naší provozovny, a to během pracovní doby. Staré, vyřazené, nefunkční baterie a autobaterie likvidujeme ZDARMA.
• Ideální pro vozidla s nižšími nároky na elektrickou energii
• Standardní technologie OE a nízká spotřeba vody umožňuje i na základní úrovni snižovat TCO
• Splňují požadavky normy EN (EN 2) a normy pro odolnost proti otřesům (V1)
• Energy Control - nízké samovolné vybíjení díky technologii využívající vápník a stříbro
• Nejvyšší výkon při studeném startu motorů o velkých objemech
• Plně nabitá, naplněná, ihned připravená k použití
• Absolutně bezúdržbová (není třeba doplňovat vodu)
• Mimořádně bezpečná díky technologii labyrintového víka, ochraně proti zpětnému zápalu, ochraně proti dotyku pólů a speciálním zátkám
Optimální řešení pro:
• nákladní automobily bez nakládací plošiny
• dodávkové automobily
• nákladní automobily bez sklápěče
• stavební stroje: bagr, buldozer, kolový nakladač
• malé autobusy
• zemědělství: malé traktory a tažné stroje
Zpětný bezplatný odběr provádíme v místě naší provozovny, a to během pracovní doby. Staré, vyřazené, nefunkční baterie a autobaterie likvidujeme ZDARMA.
Parametry
| Napětí | 6 V |
| Startovací proud | 510 A |
| Výrobce | Varta |
| Hmotnost | 16.0 kg |
| Pólování | (+) pól vpravo |
| Kapacita | 112 Ah |
| Typ baterie | zaplavená (SLI) |
| Uchycení | B01 |
| Výška | 236 mm |
| Šířka | 175 mm |
| Délka | 260 mm |
| Bezúdržbové | ano |
| S příměsí kalcia | ano |
| Vibračně odolné | ano |
| Katalogové číslo | 112 025 051 |
| Norma CCA testu | EN |
| Určení použití | pro nákladní a užitkové vozy |
| Náročnost instalace | vhodné pro domácí montáž (DIY) |
| Typ svorek | s horními póly (top post) |
Podobné produkty
- Abarth
- Acura
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Aston Martin
- Audi
- Avia
- Bentley
- BMW
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Caterham
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cupra
- Dacia
- Daewoo
- DAF
- Daihatsu
- Dodge
- DS
- Ducati
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Geely
- GMC
- Harley-Davidson
- Honda
- Hummer
- Hyundai
- Infiniti
- Isuzu
- Iveco
- Jaguar
- Jeep
- Kawasaki
- Kia
- Koenigsegg
- KTM
- Lada (Vaz/Žiguli)
- Lamborghini
- Lancia
- Land Rover
- Lexus
- Lincoln
- Lotus
- MAN
- Maserati
- Maybach
- Mazda
- McLaren
- Mercedes-Benz
- MG
- Mini
- Mitsubishi
- Morgan
- Nissan
- Opel
- Pagani
- Peugeot
- Pininfarina
- Pontiac
- Porsche
- Qoros
- Renault
- Rolls Royce
- Rover
- Saab
- Scania
- Seat
- Setra
- Smart
- Spyker
- SsangYong
- Subaru
- Suzuki
- Škoda
- Tata
- Tatra
- Tesla
- Toyota
- Trabant
- Volkswagen
- Volvo
- Yamaha
- Zetor
Škoda
Volkswagen
Mercedes-Benz
Ford
BMW
Audi
Opel
Renault
Toyota
Mazda
Seat
Fiat