Compass 10-250Ah

86 %
Stars
(34 hodnocení)

Nabíječka autobaterií udržovací 10-250Ah Udržovací nabíječka je určena pro stálé udržování akumulátoru v dobré kondici. Střídavě nabíjí a vybíjí akumulátor, čímž jej udržuje v optimální kondici. Připojení k automobilovému akumulátoru 12V pomocí klipsů přímo na akumulátor, nebo zástrčkou do 12V zásuvky automobilového zapalovače (připojení do rozvodu vozu). Udržovací nabíječka se do příslušného režimu (nabíjení/vybíjení) přepíná automaticky podle aktuálního stavu akumulátoru, aktuální proces zobrazují... Celý popis

Koupit za 529 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nabíječka autobaterií udržovací 10-250Ah

Udržovací nabíječka je určena pro stálé udržování akumulátoru v dobré kondici. Střídavě nabíjí a vybíjí akumulátor, čímž jej udržuje v optimální kondici.

Připojení k automobilovému akumulátoru 12V pomocí klipsů přímo na akumulátor, nebo zástrčkou do 12V zásuvky automobilového zapalovače (připojení do rozvodu vozu).

Udržovací nabíječka se do příslušného režimu (nabíjení/vybíjení) přepíná automaticky podle aktuálního stavu akumulátoru, aktuální proces zobrazují kontrolky na nabíječce.

Tuto autonabíječku můžete mít trvale zapojenou. Funguje tak, že baterii postupně vybíjí a pak zase nabijí a tím jí udržuje v dobré kondici.

Součástí je samozřejmě i koncovka do autozapalovače.

Parametry a specifikace:

napájení 230 V ~ 50 Hz, (max. 7W)
max. nabíjecí proud 300 mA
max. vybíjecí proud 100 mA
určeno pro akumulátory 12 V / 10 - 250 Ah
Zobrazit více

Články odjinud