Parametry: Konektory: Napětí: 12 V Kapacita: 55 Ah Startovací proud: 450 A Rozměry (d x š x v): 241x175x175 mm Umístění kontaktů : 0 (plus pol vpravo) hmotnost nalité baterie: 13,5 kg Speciální vlastnosti : bezúdržbová, technologie čistý vápník, ochrana proti úniku elektrolytu, centrální odplynění Cenově výhodná, robustní, osvědčená a celkově vylepšená: Tak vypadá baterie Starting Bull - Váš prodejní hit pro tento rok. Tato baterie umožní zejména zákazníkum, pro než je rozhodující cena, vstup... Celý popis

Koupit za 1 421 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Parametry:
Konektory:
Napětí: 12 V
Kapacita: 55 Ah
Startovací proud: 450 A
Rozměry (d x š x v): 241x175x175 mm
Umístění kontaktů : 0 (plus pol vpravo)
hmotnost nalité baterie: 13,5 kg
Speciální vlastnosti : bezúdržbová, technologie čistý vápník, ochrana proti úniku elektrolytu, centrální odplynění

Cenově výhodná, robustní, osvědčená a celkově vylepšená: Tak vypadá baterie Starting Bull - Váš prodejní hit pro tento rok. Tato baterie umožní zejména zákazníkum, pro než je rozhodující cena, vstup do světa vysoce kvalitních baterií značky Banner a upoutá špičkovým vybavením a skvělým výkonem.

Kromě technologie čistého vápníku pro absolutní bezúdržbovost nabízí nová baterie Starting Bull ještě lepší ochranu proti úniku elektrolytu. Již 13 nejprodávanějších typů od 40 do 95 Ah bylo sériové vybaveno spolehlivou čtyřkomorovou ochranou proti úniku elektrolytu bodující u našich zákazníků centrálním odvodem plynu a integrovanou ochranou proti zpětnému zápalu..

Design je kvalitní a poutavý. Významnou měrou k tomu přispívají nové kryty pólu a průběžné etiketování na víku u všech typu. Snadné přirazení zajištují typová označení s čísly DIN A BS (british standard). Startovací baterie pro osobní vozy s nízkým počtem přídavných spotřebičů.
Zpětný bezplatný odběr provádíme v místě naší provozovny a to během pracovní doby. Staré, vyřazené, nefunkční baterie a autobaterie likvidujeme ZDARMA.
Zobrazit více

Parametry

Napětí 12 V
Startovací proud 450 A
Výrobce Banner
Pólování pravé
Kapacita 55 Ah
Výška 175 mm
Šířka 175 mm
Délka 241 mm
Hmotnost 14 kg
Bezúdržbová ano
S příměsí kalcia ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud