Volcano 2000

100 %
Stars
(3 hodnocení)

Startovací zdroj k nastartování 12V osobních a nákladních vozidel, lodí, motocyklů, skútrů, pickupů, atd. Startovací proud až 2000A. Nastartuje dieselové motory do objemu až 8.0L, benzínové motory do objemu 10L a to až 25x na jedno nabití. Chytré startovací klipy CP010 vám poskytnou základní diagnostiku stavu vaší baterie a nabíjecího okruhu baterie. Maximálně spolehlivý a výkonný car jump startér Volcano 2000Pro s reálnou kapacitou 20800mAh a startovacím proudem až 2000A. Komplexní řešení pro... Celý popis

Koupit za 3 304 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Startovací zdroj k nastartování 12V osobních a nákladních vozidel, lodí, motocyklů, skútrů, pickupů, atd. Startovací proud až 2000A. Nastartuje dieselové motory do objemu až 8.0L, benzínové motory do objemu 10L a to až 25x na jedno nabití. Chytré startovací klipy CP010 vám poskytnou základní diagnostiku stavu vaší baterie a nabíjecího okruhu baterie.

Maximálně spolehlivý a výkonný car jump startér Volcano 2000Pro s reálnou kapacitou 20800mAh a startovacím proudem až 2000A.
Komplexní řešení pro startování a testování akumulátoru vozidla. Tento startovací zdroj akumulátorů se špičkovým proudem až 2000A poskytuje přenosné napájení s funkcemi testování akumulátoru, které odhalí jakékoliv elektrické problémy a stav baterie před samotným startem, nebo nabíjením testované baterie.
Chytré startovací svorky CP010
S tímto novým zařízením VOLCANO 2000Pro, můžete současně otestovat kondici a schopnost nabíjení baterie, nebo ji rovnou nastartovat. To vše z jedné přenosné powerbanky VOLCANO 2000Pro.

Dostupné informace z CP010
aktuální stav baterie
napětí baterie
stav alternátoru
úroveň nabití baterie

Kvalitní Li-ion baterie s napětím 14.8V a celkovým výkonem 77Wh kombinuje špičkový startovací zdroj s kvalitní powerbankou na cesty pro Vaše 12V osobní i nákladní vozidla, lodě, motocykly, skútry, traktory, karavany, pickupy, atd.

Díky reálné kapacitě 20800mAh a podpoře rychlonabíjení QC3.0 přes USB-A, jej můžete využít i pro rychlé nabíjení jakékoliv drobné elektroniky.
S konektory USB-C s nabíjecím výkonem 18W, nabijete většinu drobné elektroniky.

Pro nabíjení Vašich chytrých telefonů, sluchátek, hodinek atd., můžete využít i bezdrátové wireless nabíjení s výkonem 10W. Stačí položit a nabíjet.

Volcano 2000Pro také podporuje nabíjení jakéhokoliv zařízení (vzduchový kompresor, GPS, autochladnička atd.), pomocí konektoru typu Jack s maximálním výkonem 120W, 12V/10A max.

Nastartujte Vaše dieselové motory do objemu až 8.0L a benzínové motory až do objemu 10L a to až 25x na jedno nabití.

Startovací zdroj je vybaven chytrým měřákem s digitálním displejem pro lepší přehled o aktuálním stavu zařízení, alternátoru a baterie.

Celkem 10 elektronických ochran zajistí bezpečnost Vašeho přístroje, startovacího zdroje Volcano 2000Pro, i Vašeho vozidla. Vše na základě předpisů CE a EU. Buďte v bezpečí!

Další výhodou tohoto modelu je jeho špičkové zpracování, spolehlivost, odolnost, přehledný LCD displej, pevné a odolné startovací klipy se zabudovanou ochranou proti přepólování, bezdrátové nabíjení, optimální ergonomie pro bezpečné držení a kvalitní gumové těsnění konektorů pro používání zařízení i za deště.

Odolnost proti vodě IP65!

Startovací zdroj Volcano 2000Pro můžete nabíjet pomocí konektoru USB-C s podporou rychlého nabíjení až 15W.
Výkonné LED světlo s funkcí SOS se Vám bude hodit při stanování, kempování, rybaření, nebo jako výstražná SOS svítilna.

Přednosti:

Výstupní proud až 2000A
Odolnost IP65
Kvalitní Li-ion baterie s kapacitou 20800mAh
Chytré startovací svorky CP010 pro kompletní diagnostiku baterie a nabíjecího okruhu baterie
Výkonné LED světlo se 3mi módy (stálé, SOS, stroboskop)
Pevné a odolné startovací klipy s ochranou proti přepólování
Start vozidel max 8.0L pro dieslové motory, max 10.0L pro benzínové motory
Podpora rychlého nabíjení QC3.0 18W
Podpora vlastního rychlého nabíjení až 15W
Celkem 10 bezpečnostních ochran (Ochrana proti zkratu, přepětí, obrácené polaritě, vysoké a nízké teplotě článků, přebíjení, atd.)
Bohaté příslušenství včetně redukce na cigaretovou zásuvku
Přehledný LCD displej
Bezdrátové wireless nabíjení s výkonem 10W
Vysoký rozsah pracovních teplot od -20°C do +70°C
Ochrana proti nadměrnému vybití: 13V+/-0,5V
3 pinový bezpečnostní EC port
Maximální bezpečnost produktu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Viking
Hmotnost 1.569 kg

Články odjinud