Shad SH58X

96 %
Stars
(31 hodnocení)

Vrchní kufr SH58X s karbonovou úpravou a s nastavitelným objemem ve 3 různých polohách (46, 52 a 58 litrů), má kapacitu pro uložení 2 XXL helem (bez nutnosti položit je na bok) plus cestovních doplňků. Díky špičkové technologii a inovativnímu designu získal vrchní kufr SH58X  prestižní cenu Reddot Design Award 2017, což je pojem mezi designéry a výrobci. Je to jediný vrchní kufr na trhu, který lze rozšířit až na kapacitu 58l a je tak vhodný jak na každodenní využití tak i na dobrodružné výlety,... Celý popis

Koupit za 1 550 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Vrchní kufr SH58X s karbonovou úpravou a s nastavitelným objemem ve 3 různých polohách (46, 52 a 58 litrů), má kapacitu pro uložení 2 XXL helem (bez nutnosti položit je na bok) plus cestovních doplňků. Díky špičkové technologii a inovativnímu designu získal vrchní kufr SH58X  prestižní cenu Reddot Design Award 2017, což je pojem mezi designéry a výrobci. Je to jediný vrchní kufr na trhu, který lze rozšířit až na kapacitu 58l a je tak vhodný jak na každodenní využití tak i na dobrodružné výlety, o kterých jste vždy snili. Je to vysoce všestranný vrchní kufr, který lze během několika sekund změnit z aerodynamického kufru na velký cestovní kufr. Jeho konstrukce zaručuje vysokou tuhost a odolnost při zachování minimální hmotnosti. Uvnitř má tento kufr přídržné popruhy, které zajišťují, že se vnitřní náklad za jízdy nepohybuje.
Kufr SH58X nabízí maximální zabezpečení díky inovativnímu hermetickému zámku "Smart Lock System", s automatickou sklopnou rukojetí a hermetickým zámkem se třemi polohami. Tento systém umožňuje otevřít a zavřít kufr pouze jednou rukou bez klíče. Klíč použijeme pouze pokud chceme kufr zamknout či odemknout a nebo sejmout či připevnit k motorce.
Specifikace:

Objem: nastavitelný ve 3 polohách - 46 l, 52 l a 58 l
Rozměry: 61 x 27/29/31.5 x 48 cm
Maximální zátěž: 10 kg
Odolný proti nárazu
Vodotěsnící systém
Bezpečnostní zámek "Smart Lock System"

Patentovaný systém, který reguluje objem SH58X a umožňuje zvětšení nebo zmenšení jeho velikosti, jej proměňuje ve vysoce funkční a praktický vrchní kufr, který se za všech okolností přizpůsobí potřebám motorkářů:

Velikost L: nabízí objem 46 l - vhodný pro každodenní přepravu všeho potřebného
Velikost XL: druhá poloha, která nabízí objem až 52 l - vhodná pro kratší víkendové výlety s kapacitou pojmout až 2 XL přilby
Velikost 2XL: třetí poloha, která nabízí objem až 58 l - dost velký na to, abyste uvezli vše, co potřebujete pro úžasné dobrodružství, o kterém jste tak dlouho snili. S kapacitou pro uložení 2 XXL přileb.

Svůj vrchní kufr SH58X si můžete dovybavit volitelným příslušenstvím - brzdovým světlem, dvojitou opěrkou či vnitřní taškou, která je také rozšiřitelná.

Opěrka (D0RI80) se skládá ze 2 částí a zaručuje spolujezdci naprosté pohodlí.
Rozšiřitelná vnitřní taška (X0IB10) s vrchním otevíráním a vnější kapsou je perfektní doplněk, když je potřeba převézt náklad bezpečně a pohodlně. Je vyrobená z vysoce kvalitních materiálů. 
Brzdové světlo (D0B29KL) je úsporné LED světlo, jehož montáž je velice snadná. Toto světlo zvyšuje bezpezpečnost provozu, protože motorka se s tímto světlem stává mnohem viditelnější zezadu.   Pokud je kategorie Sport Touring vaše krevní skupina, pak vrchní kufr SH58X je vhodný přesně pro vás. Jeho propracovaný karbonový vzhled, který ladí s bočními kufry SH36 s povrchovou úpravou karbon, vyzařuje sofistikovanost a modernost. 

Stejně jako všechny vrchní kufry SHAD (kromě TR48/TR37) je i kufr SH58X dodáván s plotnou a sadou montážních šroubů. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce SHAD
Typ horní
Materiál plast
Objem 58 l
Jedna přilba ano
Dvě přilby ano
Brzdové světlo ano
Vodotěsný ano
Maximální zátěž 10 kg
Vnitřní upevňovací popruhy ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud