Noco Genius10 6V/12V-10A automatická nabíječka. Výrobce NOCO. Nabíječka slouží pro nabíjení olověných kyselinových, bezúdržbových, Super MF, GEL, VRLA, AGM, záložních a Lithium-ion akumulátorů o kapacitě do 230Ah a pro režim udržování akumulátorů všech velikostí. Nabíječka Genius10 je určená pro servisy i pro běžného uživatele, který si potrpí na prvotřídní kvalitu a pohodlí při nabíjení. Noco Genius10 kromě nabíjení také udržuje akumulátor v nabitém stavu. Výhodou je možnost trvalého připojení... Celý popis

Koupit za 3 629 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Noco Genius10 6V/12V-10A automatická nabíječka. Výrobce NOCO. Nabíječka slouží pro nabíjení olověných kyselinových, bezúdržbových, Super MF, GEL, VRLA, AGM, záložních a Lithium-ion akumulátorů o kapacitě do 230Ah a pro režim udržování akumulátorů všech velikostí.

Nabíječka Genius10 je určená pro servisy i pro běžného uživatele, který si potrpí na prvotřídní kvalitu a pohodlí při nabíjení. Noco Genius10 kromě nabíjení také udržuje akumulátor v nabitém stavu. Výhodou je možnost trvalého připojení k nabíjenému akumulátoru. Nabíječka disponuje pamětí. Při výpadku napájení si pamatuje režim nabíjení a po obnovení napájení v něm pokračuje. Samozřejmostí je automatická teplotní kompenzace a plné nabití i při kolísání AC napájení. Genius10 nabíjí s použitím desulfatačního režimu i hluboce vybité akumulátory s napětím od 1V, avšak s použitím režimu Force dokáže nabíjet akumulátory vybité i na 0V. Nabíječka má i režim zdroje, který nejvíc oceníte při výměně akumulátoru - počas výměny bude napájet elektroniku vozidla.

Pravidelným nabíjením minimalizujete poškození Vašeho akumulátoru sulfatací, hlavně v zimním období, kdy není baterie v provozu.

- určená pro 6V a 12V akumulátory

- po restartu pokračuje v nabíjení

- ochrana proti zkratu, přepólování

- možnost volby příslušenství

- nabíjení od 1V, v silovém režimu (Force) od 0V

- udržovací režim

- odolnost proti pádu

- režim zdroje

- menší rozměry oproti předchozí verzi

- krytí IP60
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tecmate
Typ nabíječka
Rozměry 180 x 91 x 58 mm
Hmotnost 1.81 kg

Články odjinud