Menabo NAOS Tilting

91 %
Stars
(16 hodnocení)

Dobrá odolnost při rychlé jízdě, dle informací výrobce nezvyšuje spotřebu paliva u vozidla, vhodný pro rámy kola bez omezení průměru a tvaru. 13-pólová zástrčka pro připojení elektrické instalace , redukce ze 7mi na 13ti pólovou zásuvku je součástí balení. Kombinace vysoce odolné ocelové trubkové konstrukce a aluminiových lyžin zajišťující vysokou pevnost, nízkou hmotnost a důkladnou ochranu proti povětrnostním vlivům. Celková nosnost až 30kg, hmotnost 13,3kg.   Použití nářadí: ano Doporučená rychlost:... Celý popis

Koupit za 4 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dobrá odolnost při rychlé jízdě, dle informací výrobce nezvyšuje spotřebu paliva u vozidla, vhodný pro rámy kola bez omezení průměru a tvaru. 13-pólová zástrčka pro připojení elektrické instalace , redukce ze 7mi na 13ti pólovou zásuvku je součástí balení. Kombinace vysoce odolné ocelové trubkové konstrukce a aluminiových lyžin zajišťující vysokou pevnost, nízkou hmotnost a důkladnou ochranu proti povětrnostním vlivům. Celková nosnost až 30kg, hmotnost 13,3kg.

 
Použití nářadí: ano
Doporučená rychlost: 130 km/hod.
Zámek kol: ne 
Zámek k tažnému žařízení: ne (lze uzamknout malým visacím zámkem)
Hmotnost: 13,3 kg
Max. nosnost: 30 kg
Adaptér na další kolo: ANO
Max. počet jízdních kol: 2 kola, 3 kolo s adaptérem
Konektor: 13 pólový (redukce na 7 pólový součástí balení)
Použití nářadí: ano
Konstrukce: ALU a ocel
Schválený k provozu v ČR: ANO
Sklopná funkce (pro otevření pátých dveří vozu): ANO

Otestováno úspešně také na vozidlech s rezervním kolem na pátých dveřích (např. Honda CRV apod.), certifikát kvality GS/TÜV, certifikát kvality VCA (Vehicle Certification Agency, Velká Británie)

 

Může mít horší kartonový obal.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud