Extol Craft 12V 500mA

98 %
Stars
(11 hodnocení)

- Malá udržovací nabíječka bez ovládacích tlačítek s nabíjecím proudem 0,5 A a napětím max. 13,2 V je určena k udržování 12 V olověných akumulátorů s kapacitou 5 - 125 Ah v málo používaných vozidlech a zařízeních v provozuschopném stavu, např. v motocyklech, skútrech, autech, lodích, zahradních strojích, elektrocentrálách s elektrickým startem, kdy je akumulátor málo nebo není vůbec dobíjen provozem zařízení, např. v nepoužívaných zařízeních na výstavách, v zimním období apod. - Pokud je akumulátor... Celý popis

Koupit za 297 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

- Malá udržovací nabíječka bez ovládacích tlačítek s nabíjecím proudem 0,5 A a napětím max. 13,2 V je určena k udržování 12 V olověných akumulátorů s kapacitou 5 - 125 Ah v málo používaných vozidlech a zařízeních v provozuschopném stavu, např. v motocyklech, skútrech, autech, lodích, zahradních strojích, elektrocentrálách s elektrickým startem, kdy je akumulátor málo nebo není vůbec dobíjen provozem zařízení, např. v nepoužívaných zařízeních na výstavách, v zimním období apod.

- Pokud je akumulátor delší dobu vybitý, vede to k jeho nevratnému poškození.

- Nabíječka je určena pro všechny typy olověných 12 V akumulátorů

- Pro svou práci využívá automatický přepínací mód o vysoké frekvenci.

- V automatickém udržovacím módu dodává bateriím pouze tolik potřebné energie, která se rovná jejímu samovybíjecímu proudu, takže umožní uživateli ponechat baterii spojenou s nabíječkou i po několik měsíců a udržet ji ve stále plném stavu nabití.

- v závislosti na typu nabíjeného akumulátoru nemusí být akumulátor touto nabíječkou dobít do plného nabití, (gelové akumulátory např. potřebují do plného nabití výstupní napětí nabíječky 14,4V)

- není tolik citlivá na poškození akumulátoru (zasažení sulfatací) jako mikroprocesorové nabíječky, což umožňuje použít tuto nabíječku i pro pokus o oživení olověných akumulátorů, které mikroprocesorové nabíječky vyhodnotí jako poškozené

- nabíječka je velice malá, snadno skladovatelná a přenosná

Napájecí napětí: 230 V / 50 Hz
Příkon: max. 9 W
Výstupní napětí:12 V
Výstupní proud: 500 mA
Kapacita akumulátorů: 5 - 125 Ah
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Extol
Typ nabíječka
Hmotnost 0.458 kg

Články odjinud